Pāriet uz galveno saturu

"GRĀMATU STARTS" PILSRUNDĀLĒ
Pilsrundāles bibliotēka pirmoreiz piedalās lasīšanas veicināšanas programmā "Grāmatu starts" un meklē dalībniekus Pūčulēna skolai.

 
Aicinu ģimenes, kurās aug 3 līdz 4 gadus veci bērni, pieteikties nodarbību ciklam „MAZĀ PŪČULĒNA SKOLA” personīgi, zvanot vai rakstot uz WhatsApp 29872017. Ļoti gaidīšu!

Skoliņas laikā, vasaras mēnešos, ir paredzētas trīs nodarbības, kuru laikā bērni iepazīs bibliotēku, grāmatu pasauli, kā arī varēs darboties izzinošās un attīstošās nodarbībās. Skoliņas beigās būs izlaidums ar vienreizējām dāvanām no atbalstītājiem.

Programmas īstenotāji ir Latvijas Nacionālās bibliotēkās Bērnu literatūras centrs. Lasīšanas veicināšanas programma “Grāmatu starts” Latvijas bibliotēkās notiek ar LNB Atbalsta biedrības ziedotāju, pašvaldību, Ziedot.lv un LR Kultūras ministrijas atbalstu.
Programmas veiksmīgai norisei Pilsrundāles bibliotēkai finansiālu atbalstu sniegusi Bauskas novada pašvaldība. 

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Vērts pieminēt

 Četri kungi, kuriem oktobra mēnesī atzīmējam ievērojamas jubilejas, ir pelnījuši, ka tos pieminam. Dzimuši Rundālē un Svitenē, skolojušies Jelgavā, Maskavā, Pēterburgā, karojuši Tīreļpurvā, strādājuši Jelgavā, Rīgā, Rūjienā.