Pāriet uz galveno saturu

Ziņas

Tiek rādīti šajā datumā publicētie ziņojumi: aprīlis 9, 2023

Fotokonkurss "Es un grāmata"

Sāc jau šodien! Piedalies fotokonkursā "Es un grāmata". Atrodi grāmatu, iepozē ar to pats vai pierunā kaķi, suni, kāmi. Atceries, ka galvenā fotogrāfijā ir GRĀMATA! Izvēlies labāko un līdz 30. aprīlim atsūti uz WhatsApp t. 29872017 vai Messenger Pilsrundāles bibliotēkai. NOTEIKTI pieraksti vārdu un informāciju, lai vēlāk var atrast. Fotogrāfijas izliks FB un skatītāji balsos par labāko. Uzvarētājiem saldas balvas! 

Lasītāji un bibliotēka

 Pilsrundāles bibliotēkā sen nav notikuši stāstu vakari, kur sanāk labi ļaudis un stāsta savas atmiņas, piedzīvojumus un pārdzīvojumus. Tāpēc Latvijas Bibliotēku nedēļas ietvaros 21. aprīlī plkst. 16:00 aicinu lasītājus, bibliotekārus uz vakaru "Lasītāji un bibliotēka". Tiekamies!

Pilsrundāles bibliotēka laiku lokos

Pilsrundāles bibliotēka piedāvā izstādi "Pilsrundāles bibliotēka laiku lokos". Tajā varat aplūkot dažādas lietas, palasīt izdrukas un kopijas no laikrakstiem, dokumentiem. Izstādi varat aplūkot līdz mēneša beigām. Video varat aplūkot te .  

Bibliotēku nedēļa 2023

Bibliotēku nedēļa norisināsies no 17. līdz 22. aprīlim. Tās mērķis ir parādīt bibliotēku spēku – to, cik ļoti tās ir nozīmīgas kopienai, sabiedrībai, valstij, kā tās iesaistās mūžizglītības procesos, kā īsteno savas aktivitātes un iedvesmo attīstībai kopienu. Pilsrundāles bibliotēka iesaistās ar saviem pasākumiem. Laipni aicināts ikviens!

Novadnieku kalendārā - aprīlis

  Novadnieku kalendāra aprīļa mēnesī 9 novadnieki, no kuriem 3 pieminēsim īpaši.