Pāriet uz galveno saturu

Ziņas

Tiek rādīti šajā datumā publicētie ziņojumi: septembris 14, 2014

Pa draugam

Uzsākam jaunu izstāžu ciklu "Pa draugam!", kurā novada iedzīvotāji, draugi izliks savus darbus. Pirmajā izstādē skatāmas Līgas Žukauskas gleznas, kuras var arī iegādāties.

Trešais festivāls

Rundāles novadā no 26.-28.septembrim notiks trešais Zemgales stāstnieku festivāls "Gāž podus Rundālē!". Festivālu organizē Pilsrundāles bibliotēka, sadarbībā ar VKKF, UNESCO LNK un Rundāles novada pašvaldību.Festivāla programma ir plaša un vairāki pasākumi paredzēti iedzīvotājiem.  Saulainē 26.09. ap 15:00 PII "Mārpuķīte" notisk brīnumainā leļļu maisa atvēršana, bet vakarā dancosim kopā ar f/k "Dimzēns" un stāstīsim jaunības dienu stāstus.  27.09.  atklāsim festivālu ar Zemgales bibliotēku un muzeju pieredzi darbā ar stāstiem, varēsiet tikties ar folkloristi Inesi Krūmiņu, kas ievedīs mūs latviskajās zīmēs, bet vēlāk Dzintars Tilaks stāstīs par latviskajām sirdslietām. Dalībnieki ciemosies  Svitenes pagasta "Dimzēnos", bet vēlu vakarā pie Cepļa Baltajā mājā kopā ar folkloras kopu no Bārbeles izdejosim savus stāstus.Būs radošas nodarbes, atmiņas un dziesmas. Nāciet! P.S.Visi pasākumi ir bez maksas!

Kas ir bibliotēka?

Šodien, Pilsrundāles vidusskolas 2b.klases bērni atnāca  uz bibliotēku, lai uzzinātu, kas ir bibliotēka, kādas grāmatas bērni lasa, kā jālasa un, ko vēl var bibliotēkā darīt mūsdienās. Katrs skolnieks bija sagatavojis zīmējumu, kurā uzzīmējis bibliotēku, bet ciemošanās noslēdzās ar kopējas kolāžas izveidošanu par to, ko šodien apguva, un kas tad ir BIBLIOTĒKA!