Pāriet uz galveno saturu

Mirklis ar grāmatu

 Bibliotēkā apskatāma jauna fotoizstāde "Mirklis ar grāmatu". Tā ir Bauskas Centrālās bibliotēkas kolēģu veidota ceļojošā izstāde, kurā galvenais personāžs ir grāmata. Grāmatas mēs varam lasīt jebkur - istabā vai dabā, transportā vai darbavietā. Kādas vēl ir vietas?

Bibliotēkas ciklā "Pa draugam" tā ir 45. izstāde. Izstāde apskatāma no 1. marta līdz 31. aprīlim.

Ja ir vēlme, varat paši uzņemt kādu fotogrāfiju un iesūtīt bibliotēkai Facebook vai WhatsApp. Veidosim savu mirkli ar grāmatu.Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Vērts pieminēt

 Četri kungi, kuriem oktobra mēnesī atzīmējam ievērojamas jubilejas, ir pelnījuši, ka tos pieminam. Dzimuši Rundālē un Svitenē, skolojušies Jelgavā, Maskavā, Pēterburgā, karojuši Tīreļpurvā, strādājuši Jelgavā, Rīgā, Rūjienā.

Ziemassvētki Ziemeļvalstīs

 Ziemeļvalstu literatūras nedēļa ir klāt ar brīnišķīgu pamattēmu "Ziemassvētki Ziemeļvalstīs". Lai vai kāda būtu valsts, Ziemassvētki ir gada visbrīnumainākie svētki jebkur. Tāpēc tiekamies 16. novembrī plkst. 17:00 Krēslas stundā, lai lasītu par Ziemassvētku svinēšanu Kathultā un jauku stāstu par Ziemassvētku eglītēm. Pēc tam stāstīsim viens otram savus stāstus par gaidīšanu, svinēšanu un tradīcijām. Nāciet ar piparkūkām kabatā!