Pāriet uz galveno saturu

Bibliotekārs lasa un iesaka

 Bibliotekāri vienmēr lasa grāmatas, lai zinātu, ko ieteikt saviem lasītājiem. Ievēroju, ka daži mani lasītāji ietekmējas no manis izlasītā un meklē grāmatu tuvākajā apmeklējuma reizē. Tāpēc nolēmu ielikt kaut ko no tā, kas paticis. Sekojiet saitei, kas jūs aizvedīs uz mazu aprakstu. Vairāk varat atrast FB ar mirkļabirku #aelitalasa


Dace Zvirbule "Mans Jēkaba ceļš" 

Signe Lūsiņa "Senā torņa noslēpums"

Diāna Seterfīlda "Reiz uz upes"

K.L. Safons "Rēgu labirints" un K.Rendela "Vilku meitene"

Ērlings Kage "Soli pa solim" 

Andris Kalnozols "Kalendārs mani sauc"

Lūisa Dilana "Debesis tepat līdzās"


Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Rundāliešu kalendārs

 Decembris ir Ziemassvētku gaidīšanas laiks, kas piepildīts gaišām domām un labiem darbiem. Bibliotēka ir domājusi par to, lai uzdāvinātu jums ko īpašu.  Tas ir Rundāles novadnieku digitālais kalendārs , kurā apkopoti tie, kas dzimuši te, kas ienākuši, bet labus darbus darījuši un, aizejot pasaulē nesuši mūsu puses vārdu tālumā.  Kalendāru skatieties te:  https://ej.uz/RUNDALIESI_2022 Kalendārs pieejams internetā! Kalendārā apkopoti 85 novadnieki! Kalendārā minētās personas ir dzimušas Rundālē un Svitenē! Kalendārs papildināts ar rundālietes Ļenas Brazjules tvertajiem dabasskatiem! Kalendārs ir papildināms un labojams! Kalendāru ir ērti lietot!  Kalendārs ir tapis bibliotekāru apmācību projekta BIBLIO Specializācijas kursā DIGY. Kalendāru palīdzēja izveidot Bauskas Centrālās bibliotēkas bibliogrāfe - projekta mentore Madara Maslova-Konrāde. Lietojiet, vērtējiet, iesakiet!
  Es brīnos par sauli Latvijā, Cik gan tā spoža un jauka — Kā mirdz tā zirnekļa pinumā Uz rudenī nokopta lauka! Es brīnos par mākoņiem Latvijā, Cik skaisti tie pāri mums liecas Un ietīt blāzmainā mirdzumā Gan mājas, gan pakalnus tiecas! Es brīnos par debesīm Latvijā, Cik dzidri tās staro un silti Un ietver tik dīvainā atspulgā Ir dzimtenes pelēko smilti! Par vēju pat brīnos es Latvijā, Cik kokus tas noliekt spēj mīksti! — Un, ja tu to redzi un izjūti tā, Vai zemi šo nemīlēt drīksti? (Antons Bārda) Lai sirsnīgi svētki mums visiem!

Sapņu ķērājs ir man

 Radošā ceturtdiena ar sapņu ķērājiem bija darbīga. Biedrības Mums Pieder Pasaule Laura mācīja, rādīja, darīja un iedvesmoja bērnus uz aktīvu līdzdalību. Tiekamies vēl vienā ceturtdienā!