Pāriet uz galveno saturu

Vasaras skola

Pilsrundāles bibliotēka un PII "Saulespuķe" vadītāja  dosies uz Vasaras skolu personības izaugsmei un prasmju attīstībai "Kultūras mantojums lietojumā 21. gadsimtā. 
Pilsrundāles bibliotēka ir Stāstu bibliotēka, bet Rundāles novada speciālā pirmsskolas izglītības iestāde  «Saulespuķe» ieguvusi pirmo vietu UNESCO un Iecietības, psiholoģijas un izglītības izpētes un metodoloģijas centra rīkotajā starptautiskajā radošo darbu konkursā bērniem un jauniešiem «Atvērsim sirdis un prātus bēgļiem». Vairāk par to lasiet te.
L.Valmiera ar apbalvojumu /foto: Bauskas dzīve/

Vasaras skola noritēs no 3. līdz 5.jūlijam Līgatnes novada "Upmaļos". Programma ļoti plaša un iedvesmojoša.
Vasaras skolu organizē UNESCO LNK.

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Rakstnieki Rundālē 4

 Pilsrundāles bibliotēka atsāk projektu Rakstnieki Rundālē. Projekta ietvaros dažādas klašu grupas tikās ar iemīļotiem un populāriem rakstniekiem, dzejniekiem, kas bērnus ļoti iepriecināja. Bibliotēka 3 gadus piedalījās VKKF projektu konkursā, gūstot finansiālu atbalstu autoru dalībai. Bija vairāku gadu pārtraukums, lai ar jaunu sparu veicinātu Restartu lasīšanai. Pirmā tikšanās 2024. gadā notiks 18. septembrī ar rakstnieci Ievu Samausku. Uz tikšanos aicināti 3. - 4. klašu grupas izglītojamie. Tikšanās notiks Rundāles MFC Kultūras zālē.

Pirmssvētku laikā

Pilsrundāles bibliotēka aicinu uz dzejiski muzikālu gada nogales pasākumu "Sadzirdēt savu sirdi sirdspukstā" 20. decembrī 15:00.  Būs dzeja pašas autores Ziedītes izpildījumā un saksofonista Raimonda izpildītas melodijas. Pasākums ir bez maksas. Laipni aicināti!

Itālijas vietā Islande

 Pilsrundāles bibliotēkā visu novembra mēnesi varēs apskatīt Andas Saltupes ceļojošo fotoizstādi "Itālijas vietā Islande" . Izstāde tapusi nejauši, jo kā raksta pati Anda, pandēmijas laikā nācās mainīt ceļošanas virzienu.  Lasiet paši:  " Savu dzimšanas dienu Anda Saltupe bija nolēmusi sagaidīt un pavadīt Itālijā. Šis laiks sakrita ar brīdi, kad pasaulē strauji izplatījās jaunais koronavīruss, tāpēc ceļošana uz atsevišķām vietām netika rekomendēta. Tēta mudināta Anda ar ceļabiedru pārcilāja plānus un kardināli mainīja galamērķi. Nu viņi devās uz dabasskatu mednieku paradīzi - Islandi. " Ļoti interesanta ir ceļojuma dienasgrāmata un to varat izlasīt te . Foto izstāde apskatāma no 4. līdz 30. novembrim bibliotēkas darbalaikā. Tā ir Bauskas Centrālās bibliotēkas ceļojošā izstāde un Pilsrundāles bibliotēkā jau 57. izstāde ciklā "Pa draugam".