Es 30.10.2015. piedalījos rudens stāstu pasākumā Kaldabruņas skolā Sēlijā. Tur aktīvi darbojas biedrība "Ūdenszīmes". Šī gada tēma bija par laimi, veiksmi, izdošanos un likteņa dāvanām. Vairāk par pasākumu lasiet šeit.
![]() |
| Pasākumu vadīja G.Pakalns |
Stāstīju par Rundāli un sevi
Un daudzus citus stāstus



Komentāri
Ierakstīt komentāru